درباره ما:

شرکت خدمات مسافرت هوائی ، جهانگردی و زیارتی گردون در سال 1377 با مجوز رسمی از سازمان محترم جهانگردی خراسان  رضوی شروع به فعالیت نموده و در سال 1379 طی انجام امور اداری لازم در اداره ثبت و اسناد و املاک استان خراسان رضوی با مدیریت عامل آقای محسن تبریزی به ثبت رسیده که تاکنون در سمت خود ابقا و مشغول خدمت میباشند .

توسعه پایدار ، مشتری مداری ، جلب اعتماد و رضایت در  ارایه خدمات در راستای وظایف سازمانی و ابلاغ شده برابر اساسنامه از اهداف اولیه شرکت بوده و در اجرای این اهداف ارزشمند  با برنامه ریزی و مدیریت و  جدیت  بیش از پیش  در ارایه  این خدمات گامهای بلندی برداشته شده  که  در اولین مرحله فعالیت ، کسب افتخار  لوح  تقدیر و تشکر توسط استاندار محترم خراسان رضوی در سال 1391 و همچنین  دریافت لوح تقدیر از رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری  خراسان رضوی در مهر ماه 1388 می باشد .

این شرکت بپاس ارایه خدمات برتر و مطلوب و فعالیت چشمگیر و رضایت بخش و کسب امتیازات ویژه براساس پارامترهای مدون ارزیابی سازمان  نیز موفق به دریافت لوح تقدیر از معاون محترم رئیس جمهوری اسلامی ایران در تاریخ  08/04/1392 گردیده است .

( HOLD SELLER )توسعه روزافزون  خدمات منجمله  برگزاری تورهای خارجی و داخلی و ایجاد شبکه های ارتباطی جهت فروش بلیط به همکاران و مراجعین محترم و جلب اعتماد رضایت عمومی آنان جزء سیاستهای اصلی شرکت بوده و در راستای مدیریت های فوق  ،  اجرای منظم پروازهای چارتری و ارایه خدمات به آژانس های همکار در کنار مسافرین نیز برگ زرین دیگری از خدمات شرکت میباشد .

این شرکت خدمات مسافرتی و هواپیمایی علاوه بر اخذ ویزا ، رزرو هتل ، تورگردانی و ارایه خدمات به مسافرین محترم ایرانی  با دیگر کشورها نیز همکاری دارد و جذب توریسم خصوصاً از حوزه خلیج فارس در حال اجرا میباشد .

جذب و اعزام زائرین عتبات عالیات و مکه مکرمه و مدینه منوره و کاروانهای زیارتی سوریه با مدیریت مطلوب و جلب رضایت زائرین از ابتدای تاسیس  از افتخارات ماندگار این شرکت بوده و میباشد و امید است مورد رضایت پروردگار نیز قرار گیرد .

این  شرکت دارای مجوزهای (بند الف ) ( مجوز هواپیمایی کشوری ) و مجوز بند ( ب ) ( مجوز جهانگردی و تور گردانی ) و مجوز بند ( پ ) ( اعزام کاروانهای زیارتی عتبات . عمره . سوریه )  میباشد و همچنین عضو سازمان بین المللی یاتا ( IATA) میباشد که مقر آن در ژنو  است .

همچنین چارتر کننده مستقیم پروازهای داخلی و خارجی و مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجی و نماینده فروش کلیه خطوط  هواپیمایی  داخلی و خارجی میباشد .

این شرکت مفتخر است در هر مرحله از انجام خدمات با دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده مسافرین و مراجعین  در جهت ارزیابی عملکرد  نسبت به ارتقاء کمی و کیفی برنامه های تحت پوشش خود گامهای موثر برداشته و همواره رضایت  مراجعین را سرلوحه کار و امور خود قرارداده و میباشد  .